REGULAR JAVA DEVELOPER

Opis stanowiska

Dla Naszego Klienta, firmy specjalizującej się w tworzeniu wysokiej jakości oprogramowania IT oraz outsourcingu, poszukujemy osoby na stanowisko REGULAR JAVA DEVELOPER

Projekt: rozwój aplikacji CRM do obsługi Klientów korporacyjnych.

Wymagania:

  • 2-4 lata doświadczenia w roli Java developera
  • Doświadczenie w pracy w projektach realizowanych z praktyką Scrum
  • Analityczne podejście do rozwiązywanych problemów
  • bardzo dobra znajomość Java 8 oraz Spring
  • Znajomość SQL, relacyjnych baz danych i Postgre SQL
  • Znajomość Angular 2+
  • Praktyczna znajomość procesów i narzędzi CD/CI- Docker, Nexus, Git, Maven, Jenkins, Groovy

Klient oferuje:

  • Kartę Multisport
  • Pakiet medyczny Medicover
  • Coroczne szkolenia
  • Długotrwałą współpracę ( najlepiej B2B)