Java Developer (Regular/Senior)

Opis stanowiska

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego informatycznego
  • biegłej znajomości języka Java
  • znajomości Angular 2
  • minimum dwuletniego doświadczenia w tworzeniu oprogramowania w technologiach JEE
  • minimum półrocznego doświadczenia w tworzeniu oprogramowania w Angular 2
  • doświadczenia w  JAXB, JAX-WS i JAX-RS
  • praktycznego doświadczenia w zakresie korzystania z relacyjnych baz danych SQL
  • znajomości Maven
  • dobre umiejętności komunikacyjne
  • umiejętności analityczne
  • umiejętności szybkiego, kreatywnego i logicznego myślenia

Mile widziane:

  • Praktyczna znajomość serwisów typu direct lub serwisów transakcyjnych/bankowych (Formularze osobowe, Bezpieczeństwo aplikacji, Ergonomia interfejsu)
  • znajomość Git
  • znajomość notacji UML

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatną opiekę medyczną
  • uczestnictwo w dużych i ambitnych projektach
  • dowolny model współpracy (umowa o pracę, B2B)