Java Developer – praca zdalna

Opis stanowiska

Międzynarodowa firma, mająca początki w Dolinie Krzemowej, z odziałem w centrum Wrocławia, poszukuje osoby na stanowisku Java Developera, która dołączy do zespołu pracującego nad budową platformy anonimizacji danych, która obejmuje ustrukturyzowane i nieustrukturyzowane dane kliniczne. Praca na tej pozycji pozwoli Ci zanurzyć się w najnowocześniejszej dziedzinie anonimizacji danych, która obejmuje mnóstwo zabawnych wyzwań matematycznych i algorytmicznych. Praca obejmie zarówno rozwój interfejsu użytkownika, jak i algorytmów.

Stack technologiczny: Java / JavaFX / Swing / SWT / Cloud.

Kluczowe wymagania:

  • Minimum 4-letnie doświadczenie zawodowe związane z programowaniem w języku Java
  • Doświadczenie w pracy z plikami w interfejsie użytkownika, umiejętność wyszukiwania za pomocą wielowątkowości i renderowania grafiki lub plików PDF
  • Doświadczenie z zewnętrznymi źródłami uwierzytelniania, takimi jak Azure AD, AWS, integracje SSO, Auth0
  • Doświadczenie w programowaniu w języku Java aplikacji deskopowych, np. JavaFX / Swing / SWT
  • Dobrą znajomość j. angielskiego

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zakresie: Infrastructure/Deployment/Devops including AWS, e.g. EC2, Workspaces, Microsoft AD, IAM, GPOs, Terraform/ARM/Cloudformation
  • Doświadczenie z machine learning

Przykładowe próbki pracy obejmują:

– Usability: dodawanie nowych funkcji, w tym interfejsu użytkownika i zaplecza

– Performance: zrozumienie szybkości klatek interfejsu użytkownika i optymalizacja renderowania obrazu, zrozumienie proporcji obrazu i skalowania, przyspieszenie wyszukiwania i wydajności, ocena jakości wyszukiwania

– Quantitative/Algorithms: nauka o anonimizacji danych, opracowywanie i optymalizacja najnowocześniejszych algorytmów anonimizacji danych

Firma oferuje:

  • Elastyczną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Przy współpracy na B2B możliwość korzystania z płatnych urlopów
  • Możliwość pracy w pełni zdalnej (w konieczność stawiania się w biurze raz na jakiś czas)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Budżet szkoleniowy
  • Lekcje j. angielskiego z native speakerem
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed
  • Bilety do kina i teatru
  • Darmowe przekąski i owoce
  • Imprezy integracyjne