Java Developer / Fullstack Developer

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy o światowej renomie, która zajmuje się wsparciem w zwiększeniu wydajności w Internecie uniwersytetów i szkół wyższych, dzięki platformie marketingu cyfrowego i zarządzania treścią internetową. Platforma opracowana prze firmę, umożliwia uniwersytetom i szkołom wyższym tworzenie ukierunkowanych i niewiarygodnie skutecznych cyfrowych kampanii marketingowych oraz sprytne strategie zaangażowania w celu przyciągnięcia i zatrzymania najlepszych i najzdolniejszych. Firma stale się rozwija i posiada swoje biura oraz partnerów na całym świecie. Poszukujemy doświadczonego Java Developer, gotowego na pracę pełną wyzwań, która obejmie przede wszystkim rozwój i udoskonalenia flagowego produktu firmy dotyczącego platformy marketingu cyfrowego i powiązane produkty. Poszukujemy osoby do biura we Wrocławiu, który jest częścią zespołu z siedzibą w Dublinie. To wyjątkowa okazja, aby dołączyć do międzynarodowego zespołu, który jest najlepszy w tym, co robi.

Zakres obowiązków:

  • ścisła współpracować z Architektem Oprogramowania, w celu określeniu i opracowaniu nowych funkcji, modyfikacji, modułów do produktów
  • rozwój nowych funkcjonalności
  • rozwiązywanie błędów / problemów z oprogramowaniem, wspólnie z zespołem QA

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenie jako programista Java i JavaScirpt w środowisku Agile
  • wyższe wykształcenie Informatyczne
  • zamiłowanie do tworzenia oprogramowania, z naciskiem na innowacje
  • doświadczenie z: Java / J2EE, Spring, Hibernate, JavaScirpt MVS, Backnone.js. Angular.js, Ember.js
  • doświadczenie wpisaniu i korzystaniu z usług RESTFUL
  • doświadczenie w tworzeniu oprogramowania przy użyciu metodologii TDD, np. JUnit
  • znajomość systemu kontroli źródła, najlepiej GIT
  • dobre umiejętności komunikacyjne
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)
  • mile widziana znajomość: RDBM, w tym Oracle, MySQL i Microsoft SQL Server, Apache CXF, Maven, JIRA, Serwery aplikacji J2EE i LDAP, CSS / SASS

Firma oferuje:

  • bezpośrednie stabilnie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w międzynarodowym zespole
  • rzeczywisty wpływ na architekturę projektu
  • zadania, których realizacja da Ci dużo satysfakcji
  • możliwość rozwoju zawodowego: budżet szkoleniowy
  • pracę pełną wyzwań
  • elastyczne godziny pracy
  • przyjazną, niekorporacyjna atmosferę