Java Developer (AEM)

Opis stanowiska

Oferta dotyczy pracy w międzynarodowej firmie, która dostarcza rozwiązania IT z dziedziny telekomunikacji oraz bezpieczeństwa publicznego. Z ich produktów korzystają policjanci, strażacy, wojsko, służby specjalne, firmy transportowe i energetyczne na całym świecie. Firma tworzy technologie, które ich klienci nazywają swoją linią życia. Ich platformy technologiczne w dziedzinie komunikacji, oprogramowania, wideo i usług pomagają klientom pracować bezpieczniej i wydajniej. Wykorzystaj swoją pasję, potencjał i pomóż nam rozpocząć nową erę bezpieczeństwa publicznego.

Poszukujemy inżyniera Adobe Experience Manager do pracy nad grupą nowo opracowanych aplikacji internetowych. Do Twoich obowiązków będzie należeć projektowanie, rozwój, testy i współpraca z innymi zespołami.

Wykorzystywane technologie: Platforma AEM, Java, HTML, CSS, Javascript, TypeScritp, Node.js, Google Analytics, Tealium Tagging

Wymagania:

  • Ponad 3 lata doświadczenia w Javie
  • Ponad 2 lara doświadczenia w AEM
  • Doświadczenie z usługami JSON, XML i RESTful
  • Dobra znajomość zasad tworzenia aplikacji internetowych: najlepsze praktyki dotyczące wydajności sieci, protokół HTTP, zarządzanie sesjami
  • Doświadczenie z CI / CD
  • Zrozumienie kluczowych koncepcji tworzenia systemów zarządzania treścią (CMS)
  • Wyższe wykształcenie
  • Umiejętności analityczne oraz rozwiązywania problemów
  • Dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)

Mile widziana znajomość:

  • Google Analytics, Tealium Tagging

Klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowym zespole z najnowocześniejszym technologiami
  • Podwyższone koszty uzyskania przychodu
  • Elastyczne godziny pracy (start między 7:00-10:00)
  • Komfortowe warunki pracy: wysokiej klasy biura, miejsce parkingowe, boisko do siatkówki
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport
  • Imprezy integracyjne
  • Pakiet szkoleń i szerokie możliwości rozwoju
  • Stabilną współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • W obecnej sytuacji pandemii praca odbywa się w pełni zdalnie*