Java Developer

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy, która zajmuje się platformą do obsługi upadłości w Stanach Zjednoczonych poszukujemy doświadczonego Java Developera. Oprogramowanie tworzone przez firmę, to narzędzie dla prawników, ułatwiające im codzienną pracę. Firma zapewnia również narzędzia do zadań restrukturyzacyjnych w amerykańskich przedsiębiorstwach, a także oprogramowanie do zarządzania różnorodną dokumentacją. Produkty wykorzystywane są zarówno przez banki, jak i amerykańskie władze na różnych szczeblach.

Co możemy zaoferować?

  • Doskonały pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie, szkolenia, benefit system, dużo wyjść integracyjnych, różne formy aktywności – paintball, wyjazd na narty, golf, kręgle itp)
  • Elastyczne warunki pracy, możliwość pracy zdalnej
  • Równowagę między życiem zawodowym a prywatnym
  • Świetną atmosferę w zgranym zespole
  • Wielką szansę na rozwój kariery
  • Możliwość zmiany teamu, projektu,
  • Międzynarodowe środowisko pracy i nie jest to slogan
  • Możliwość wyjazdu do USA
  • Dowolny model współpracy UoP/B2B

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Projektowanie, wdrażanie i utrzymywanie dla sektora prawnego (rynek upadłościowy)
  • Rozwiązywanie problemów i usuwanie usterek
  • Bycie liderem dla młodszych developerów

Szukamy osoby, która posiada:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 3 lata doświadczenie w programowaniu w języku Java
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i koordynacji pracy/zadań
  • Praktyczne doświadczenie z frameworkami: Spring oraz Hibernate
  • Wiedze na temat relacyjnych baz danych i języka SQL
  • Dobrze komunikuje się w języku angielskim

Mile widziane doświadczenie w pracy z :

  • Angular/JavaScript/React