Java Developer

Opis stanowiska

Dla firmy będącej, dostawcy rozwiązań internetowych i grupy konsultingowej IT z biurami w Londynie, Brukseli, Paryżu, Barcelonie, Wrocławiu i Chicago – szukamy zmotywowanego programisty Java z solidnym zrozumieniem koncepcji programistycznych, który chce uczyć się nowych umiejętności i podróżować po świecie jako konsultant.

Może to właśnie Ty, dołączysz do zespołu wyspecjalizowanych konsultantów pracujących w siedzibach  klientów firmy w UE.

Wymagania:

– Bardzo dobra znajomość Javy

– Wysokie umiejętności komunikacyjne

– Dobra znajomość języka angielskiego (poziom minimum B2)

– Gotowość do podróżowania długoterminowego (minimum 6 miesięcy)

Oferujemy:

– Współpraca na zasadach B2B

– Pokrycie kosztów podróży: 1 lot do / z Polski miesięcznie i apartament w kraju docelowym

– Prywatne ubezpieczenie zdrowotne i karta MultiSport

– Rozbudowane szkolenia w najnowocześniejszym stosie technologii opartym na Adobe Experience Manager- Podczas projektu offsite: konkurencyjne wynagrodzenie możliwość rozwoju w szybko zmieniającym się międzynarodowym środowisku IT