Java Developer

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, dostawcy rozwiązań internetowych i grupy konsultingowej IT z biurami w Londynie, Brukseli, Paryżu, Barcelonie, Wrocławiu i Chicago – szukamy programisty Java z dobrą znajomością koncepcji tworzenia stron internetowych.

Może to właśnie Ty, dołączysz do specjalistów ds. nowoczesnych technologii dla głównych marek z całego świata.

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia  komercyjnego przy tworzeniu aplikacji Java w środowisku sieciowy
  • dobra znajomość JavaScript
  • wysokie umiejętności komunikacyjne
  • zdolność do samodzielnej pracy
  • dobra znajomość języka angielskiego (poziom minimum B2)

Mile widziane:

  •  znajomość: Spring, Freemarker, JCR
  • doświadczenie z Adobe AEM, Magnolia CMS lub innymi rozwiązaniami ECM
  • gotowość do podróży
  • dobra znajomość drugiego języka (francuski, holenderski, hiszpański)

Oferujemy:

  • współpraca na zasadach UoP/B2B
  • możliwość rozwoju w szybko zmieniającym się międzynarodowym środowisku IT
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne i karta MultiSport
  • regularne imprezy integracyjne i firmowe śniadania w każdy poniedziałek
  • możliwości podnoszenia kwalifikacji
  • otwarta atmosfera, w której uzyskujesz dużą niezależność