Java Developer

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy istniejącej na polskim rynku IT od 2005 roku, która koncentrując się głównie na rynkach zachodnich (Irlandia, Niemcy, Belgia), z pasją projektuje i rozwija unikalne rozwiązania dla swoich klientów i dostarcza nowoczesne i niezawodne systemy IT, poszukujemy aktualnie Java Developera.

Fintech, którego w tym zakresie wspieramy pomaga startupom i przedsiębiorstwom w tworzeniu, uruchamianiu i automatyzacji oprogramowania.

 Projekt, do którego aktualnie poszukujemy osób polega na przepisywaniu systemu bankowego w celu zmniejszenia długu technicznego. Projekt ten prowadzony jest z wykorzystaniem metodyk zwinnych.

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  •  tworzenie kodu i testów w języku Java
  • tworzenie kodu w języku Angular
  • uczestniczenie w spotkaniach SCRUMowych

Wymagania:

  •  minimum 3 lata doświadczenia
  •  praktyczna znajomość: Java8+, Angular1,Angular4+, GIT
  •  dobra znajomość: TDD, Clean code, Desing patterns, SQL/Oracle

Oferujemy:

  • długofalowe bezpośrednie zatrudnienie na zasadach B2B
  • płatny urlop
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość częściowej pracy zdalnej