Java Developer

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, który tworzy wysokiej jakości oprogramowanie z branży medycznej, poszukujemy ambitnych, samodzielnych osób na stanowisko Java Developer.

Miejsce pracy: Warszawa lub 100% zdalnie

Projekt: Aplikacja typu SaaS, dedykowana branży medycznej. Kompleksowe narzędzie do obsługi oraz analizy zgłoszeń. Pozwala na efektywne zarządzanie placówką medyczną, monitoring wskaźników biznesowych i wszystkich kanałów marketingowych. Z aplikacji korzysta ponad 350 obiektów medycznych w całej Polsce.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności na podstawie wymagań,
  • Szacowanie wymaganego nakładu pracy dla realizowanych zadań.
  • Raportowanie postępów prac w trakcie cyklicznych spotkań,
  • Aktywne uczestnictwo w spotkaniach projektowych,
  • Tworzenie automatycznych testów,
  • Przestrzeganie ustalonych zasad dotyczących standardów kodowania,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • Min. 3-lata doświadczenia zawodowego związanego z programowaniem w języku Java,
  • Bardzo dobra znajomość: Spring Framework, Spring Boot,
  • Doświadczenie w tworzeniu systemów rozproszonych,
  • Znajomość i praktyczne wykorzystywanie zasad SOLID, GRASP,
  • Praktyczna znajomość TDD, DDD,
  • Praktyczna znajomość API REST,
  • Samodzielność i nastawienie na realizację wyznaczonych celów,
  • Umiejętność pracy zespołowej.

Mile widziane:

  • Praktyczna znajomość Spock Framework, Docker, Kubernetes,
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji w środowisku chmurowym,
  • Znajomość domeny telco lub healthcare.

Firma oferuje:

  • Stabilną długofalową współprace na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • Udział w ciekawym, innowacyjnym projekcie,
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość pracy 100% zdalnej, stacjonarnej lub hybrydowej (wg preferencji),
  • Benefity: Opieka medyczna, Gymsteer,
  • Nowoczesne biuro w Warszawie (Stary Żoliborz),
  • Siłownie wewnętrzną,
  • Regularne wyjścia integracyjne.