Java Developer (with SQL)

Opis stanowiska

Nasz klient jest znanym i cenionym producentem systemów ERP w Polsce.  Dostarcza kompletne rozwiązania, wspierające zarządzanie wszystkimi obszarami przedsiębiorstwa. Z ich narzędzi codziennie korzysta prawie 80 tysięcy firm produkcyjnych, handlowych i usługowych.

Firma zajmuje się tworzeniem aplikacji, rozwiązań desktopowych, mobilnych i webowych opartych na wymianie danych z systemami ERP. Tworzą aplikację z zakresu analityki biznesowej (Business Intelligence), realizują integracje z zewnętrznymi systemami i platformami, aplikacje mobilne, dedykowane rozwiązania rozszerzające funkcjonalności systemu ERP.

Jako programista będziesz brał udziału w wielu ciekawych projektach w procesie ich projektowania i realizacji, będziesz miał kluczowy udział w rozwoju aplikacji Business Intelligence.

Stack technologiczny: Java 8 JRE, JavaFX, Pentaho Data Integration, Spring Boot, Hibernate, Firebird, PostgresSQL, .NET, C#.

Zakres obowiązków:

  • Rozwój i utrzymanie aplikacji klasy Business Intelligence
  • Tworzenie rozwiązań mobilnych współpracujących z systemem ERP
  • Tworzenie integracji z platformami e-commerce
  • Tworzenie oraz rozwój aplikacji z zakresu zarządzania ERP
  • Współpraca z konsultantami wdrożeniowymi przy tworzeniu nowych rozwiązań

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie związane z technologiami: Java oraz SQL
  • Znajomości relacyjnych baz danych (Firebird, PostgreSQL lub inne)
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Samodzielności oraz kreatywności w zakresie powierzonych zadań
  • Komunikatywność
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • Doświadczenie z systemami analityki biznesowej (BI) i raportowania
  • Znajomość REST (Web API), C#
  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji biznesowych
  • Doświadczenie w tworzeniu rozwiązań mobilnych, integracji z platformami e-commerce
  • Wykształcenie wyższe kierunki informatyka lub pokrewne

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Przy współpracy na podstawie umowy B2B, 26 dni płatnego urlopu
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Pracę w prestiżowej firmie, o ugruntowanej pozycji na runku, z której narzędzi codziennie korzysta prawie 80 tysięcy firm produkcyjnych
  • Możliwość udziału w wielu ciekawych projektach (w procesie ich projektowania oraz ich realizacji)
  • Kluczowy udział w rozwoju aplikacji Business Intelligence
  • Pakiet szkoleń indywidualnych
  • Kartę Multisport
  • Pakiet medyczny Medicover
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zajęcia gry w squash z trenerem
  • Wyjazdy/imprezy integracyjne
  • Możliwość częściowo pracy zdalnej (wizyty w biurze 2 dni w tygodniu)