Java Developer

Opis stanowiska

Do naszego Klienta, będącego dostawcą internetowych rozwiązań biznesowych, z siedzibami w Szwajcarii, Niemczech i Polsce, poszukujemy utalentowanego Java Developera.

Usługi klienta obejmują consulting, e-commerce, marketing internetowy, UX, hosting czy development. Masz okazję tworzyć rozwiązania cyfrowe dla największych firm, takich jak Mercedes Benz czy Credit Suisse.

Zadania, jakie czekają na stanowisku:
– programowanie backend wymagających witryn i usług internetowych premium,
– przeglądy kodu i środki kontroli jakości,
– współpraca z zespołem w rozwiązywaniu problemów,
– weryfikowanie i wdrażanie zmian.

Wymagania:
min. 3-letnie doświadczenie w programowaniu Java, w tym znajomość Java8,
– dobra znajomość frameworka Spring,
– doświadczenie z usługami sieciowymi,
– profesjonalna wiedza w zakresie tworzenia oprogramowania,
– umiejętność pisania testów jednostkowych,
– znajomość języka angielskiego, język niemiecki będzie dodatkowym atutem,
– mile widziane doświadczenie w pracy z Adobe AEM.

W zamian za Twoją pracę i umiejętności, możesz liczyć na:
– dowolną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B),
– nowoczesne biuro w centrum miasta,
– elastyczne godziny pracy,
– wybór sprzętu,
– prywatną opieka medyczna i dofinansowanie zajęć sportowych,
– oryginalną szwajcarską czekoladę😊
– podwyższone koszty uzyskania przychodu,
– imprezy integracyjne.