Java Developer

Opis stanowiska

Dla naszego klienta – firmy działającej na rynku europejskim oraz amerykańskim w branży gier online i mobilnych (głównie RPG oraz MMO), poszukujemy Java Developera, który dołączy do nowego scrum’owego zespołu tworzonego obecnie we Wrocławiu.

Miejsce pracy: Wrocław / hybrydowo

Zadania:

  • ujednolicenie platform e-commerce, wykorzystując microservice, public cloud
  • dalszy rozwój i utrzymanie platformy e-commerce, systemu kont, połączenia serwerów gier i dostawców płatności
  • odpowiedzialność za realizację strategicznych projektów optymalizujących platformę e-commerce

Zakres obowiązków:

  • projektowanie, rozwijanie i utrzymanie platformy internetowej i aplikacji zarówno do użytku wewnętrznego, jak i komercyjnego
  • udział w tworzeniu architektury, projektowaniu i wdrażaniu oprogramowania
  • dbanie o jakość kodu
  • kontakt z właścicielami firm i produktów w celu zebrania wymagań dotyczących oprogramowania
  • ścisła współpraca z członkami zespołu IT Engineering and Ops w zwinnym środowisku i udział w każdym etapie procesu tworzenia oprogramowania
  • ścisła współpracy z kierownictwem inżynierii IT, w celu wsparcia ważnych decyzji technologicznych
  • wprowadzanie innowacji i postępowanie zgodnie z praktykami Lean Development w każdym projekcie

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania w języku Java
  • doświadczenie w zarządzaniu aplikacjami
  • praktyczne doświadczenie z Spring, Hibernate, Struts, SQL, MSSQL i Tomcat, a także usługami internetowymi (SOAP, REST) ​​i JMS
  • doświadczenie w obsłudze systemów kontroli wersji (GIT)
  • podstawowa znajomość Docker / Kubernetes
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży gier
  • znajomość HTML5, CSS3, JavaScript
  • doświadczenie w środowisku chmur publicznych (Google Cloud Platform)

Klient oferuje:

  • ambitne stanowisko z dużą odpowiedzialnością i swobodą rozwoju zawodowego oraz możliwością zdobywania nowych umiejętności
  • zabawne i pełne życia środowisko pracy w energicznej firmie zajmującej się grami
  • udział w tworzeniu nowego zespołu polskiego i kształtowaniu przyszłości firmy
  • bezpośrednią współpracę w oparciu o umowę o pracę (ewentualnie B2B)
  • elastyczny czas pracy
  • zespół pełnych pasji kolegów
  • regularne imprezy firmowe i zespołowe
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • wsparcie w relokacji
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • kafeteryjny pakiet benefitów
  • pracę 100% zdalną podczas pandemii, potem praca hybrydowa (3 dni pracy zdalnej w tygodniu)