Java Developer

Opis stanowiska

Nasz klient z Abu Dabhi, który ma swój oddział we Wrocławiu, poszukuje Java Developera. Główne obszary działalności to tworzenie oprogramowania, systemów informatycznych, firma tworzy produkty z zakresu Cyber Security. Z ich produktów korzystają mi.n. policja i prokuratura.

Jako Java Developer Twoim zadaniem będzie rozwój nowych funkcjonalności dla produktu Cyber Security System. 90% development, 10% utrzymanie.

Stack technologiczny: Java 8/9+, Spring Boot, Spark, Kafka, Cassandra, ElasticSearch, Redis, PostgreSQL, Docker, Mikroserwisy

Wymagania:

  • Ponad 2-letnie doświadczenie związane z tworzeniem oprogramowania w język Java
  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie z: Java (8/9/11), Spring
  • Znajomość: JUnit, SQL, GIT, Linux
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (B2/C1)
  • Mile widziana znajomość / doświadczenie z: ElasticSearch / Cassandra, Kafka, Jenkins, Docker

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy B2B (+płatny urlop)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pracę przy rozwojowych, ciekawych projektach
  • 90 % pracy zdalnej (praca stacjonarna 1 dzień w tygodniu)
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe (budżet szkoleniowy)
  • Benefity: Karta MultiSport, ubezpieczenie zdrowotne
  • Nowoczesne biuro w ścisłym centrum Wrocławia
  • Raz w roku 1 tygodniowy wyjazd na konferencje w siedzibie firmy w Abu Dhabi (dla chętnych)