Java Developer

Opis stanowiska

Naszym klientem jest firma, która oferuje zintegrowane portfolio produktów i usług, które umożliwia budowanie i prowadzenie lepszego społeczeństwa sieciowego. Nasze rozwiązania dostarczają usługi telewizyjne i szerokopasmowe do Twojego domu, zabezpieczają Twoje bezpieczeństwo w miejscach publicznych i kierują korzystaniem z transportu publicznego.

Zadania na tym stanowsku :

Wdrażanie nowych funkcjonalności dla systemów informacji pasażerskiej, która są używane, na pokładach pociągów, tramwajów i metra.

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia komercyjnego w programowaniu w języku Java
  • dobra znajomość środowiska Linuxa i skyptowanie w Shell’u
  • dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)
  • umiejętności tworzenia wysokiej jakości kodu
  • umiejętności pracy w zespole rozproszonym i miedzynarodowym
  • dobrze rozwijniete umiejętności komunikacyjne

Mile widziane:

  • znajomość / dośwaidczenie w programowaniu w języku: C, Python
  • znajomość nowoczesnych technologii webowych: React

Klient oferuje :

  • dowolną formę współpracy (umowa o prace lub B2B)
  • pracy przy ciekawych projektach, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • elastyczne godziny pracy (możliwośc rozpoczęcia pracy miedzy 7:00, a 10:00)
  • nowoczesne biuro
  • parking
  • karte Multisport
  • prywatną opiekę medyczną
  • przyjazną, nieformalną atmosferę współpracy