Java Developer

Opis stanowiska

Stanowisko: Programista  Java

Dla naszego klienta, który integruje nowoczesne rozwiązania informatyczne, automatyki przemysłowej i elektroniki poszukujemy programisty Java.

Projekty przy których pracuje programista Java dotyczą systemu zarządzania ruchem np. system transportu autostrady lub transportu publicznego.

Miejsce pracy: Gliwice

Wymagania:

– Min 2 lata doświadczenia jako Java Developer

– Znajomość systemu kontroli GIT, SVN

– Znajomość metody zwinnej TDD

– Posiada praktyczne umiejętności z UML, SQL

– Język angielski na poziomie dokumentacji technicznej

Klient oferuje:

– Rozwój w postaci ciekawych projektów

– Zatrudnienie w formie umowy  UOP lub B2B

– Prywatna opieka medyczna

– Benefit sportowy

– Szkolenia, konferencje

– Elastyczny czas pracy