ITSM Technical Consultant

Opis stanowiska

Nasz klient to firma konsultingowo-wdrożeniowa, która dostarcza innowacyjne rozwiązania z szeroko pojętego obszaru zarządzania IT, a w szczególności z obszarów zarządzania usługami wg ITIL, transformacji cyfrowej, rozwoju aplikacji oraz automatyzacji procesów.

Aktualnie poszukujemy dla niego osoby na stanowisko : ITSM Technical Consultant

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za konfigurację, implementację i wdrażanie systemów klasy ITSM na środowisku u klienta, będzie brała udział w analizie wymagań funkcjonalnych systemów klasy ITSM, a także przeprowadzała szkolenia dla klienta końcowego.

Wymagania wobec kandydata :

  • minimum roczne doświadczenie we wdrażaniu systemów klasy ITSM
  • znajomość środowiska MS Windows i Active Directory na poziomie umożliwiającym konfigurację i instalację systemów klasy ITSM.
  • znajomość technologii baz danych MS SQL lub Oracle
  • umiejętność pracy w trybie projektowym ( metodyki Agile)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • zdolności analityczne

Dodatkowe plusy za :

  • znajomość systemu ServiceNow
  • umiejętność programowania w językach JavaScript, HTML/CSS
  • umiejętność implementacji integracji w oparciu o WS
  • certyfikat ITIL Foundation(lub wyższy)

Klient oferuje :

  • dowolną formę współpracy ( B2B, umowę o pracę)
  • możliwość pracy zdalnej, stacjonarnej lub hybrydowej ( w zależności od Twoich preferencji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia,
  • ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie zdrowotne,
  • lekcje języka angielskiego,
  • imprezy i wyjazdy integracyjne,
  • pracę w zgranym zespole profesjonalistów.