IT Systems Integration Specialist (SQL)

Opis stanowiska

Dla naszego klienta,  renomowanego dostawcy analitycznych rozwiązań informatycznych dla potrzeb marketingu, sprzedaży, zarządzania relacjami z klientami, zarządzania ryzykiem, przeciwdziałania nadużyciom itp., poszukujemy IT Systems Integration Specialist (SQL).

Miejsce pracy: Warszawa/Kraków

Zadania:

• wdrażanie rozwiązań informatycznych i aplikacji przygotowanych przez firmę u klientów
• integracja systemów analitycznych (IBM SPSS) z systemami bazodanowym i operacyjnymi
• tworzenie aplikacji i procedur uzupełniających do budowanych rozwiązań w oparciu o: skrypty i narzędzia bazodanowe, systemy IBM SPSS, skrypty Pythona itp.
• wsparcie klientów w zakresie użytkowania dostarczonych przez firmę rozwiązań

Wymagania:

doświadczenie w programowaniu w języku SQL
• kompetencje w zakresie optymalizacji kodu zapytań (PL/SQL, T-SQL)
• znajomość procesów i bazodanowych narzędzi ETL
• zdolność analitycznego myślenia
• co najmniej dwa lata doświadczeń na podobnym stanowisku

Dodatkowymi atutami będą:
• umiejętność skryptowania shellowego i posługiwania się językiem Python
• znajomość zagadnień administracji bazami danych (SQL Server, Oracle)
• doświadczenia z narzędziami i systemami analizy danych (np. IBM SPSS, SAS, R, itp.)
• posługiwanie się językiem angielskim

Oferujemy:
• interesującą pracę i przyjazną atmosferę w zespole
• umowę o pracę
• świadczenia dodatkowe (pakiet medyczny itp.)
• atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowania
• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
• aktywny udział w projektowaniu rozwiązań

możliwość pracy zdalnej w 80%