IT Specialist- Monitoring Operations Center

Opis stanowiska

Nasz klient to międzynarodowy dostawca usług informatycznych. Głównym celem firmy jest dostarczanie wyjątkowo ekonomicznych usług IT oraz inteligentnych rozwiązań. Usługi naszego klienta odejmują konsulting w zakresie procesów i aplikacji, projekty opracowywania i wdrażania rozwiązań programowych oraz obsługę systemów aplikacyjnych. W Polsce firma wspiera głównie rynki w Szwecji, Niemczech oraz Holandii.

Aktualnie do zespołu w Gliwicach poszukiwany jest IT Specialist- Monitoring Operations Center, do którego obowiązków należeć będzie:

  • Obsługa różnorodnych zapytań/zdarzeń związanych z problemami występującymi w środowisku informatycznym
  • Udzielanie pomocy w generowaniu różnych raportów z urządzeń infrastrukturalnych
  • Współpraca z pierwszą linią wsparcia (ServiceDesk) i trzecią linią wsparcia w celu zapewnienia szybkiego i skutecznego rozwiązywania problemów/zdarzeń.
  • Analiza i zdalne rozwiązywanie problemów
  • Identyfikacja, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów wspólnie z innymi zespołami wsparcia technicznego
  • Uczestnictwo w różnorodnych projektach

Poszukiwany kandydat to specjalista ds. informatyki, który posiada dogłębną wiedzę na temat zagadnień związanych z informatyką, ale jest również w stanie
rozwiązywać problemy wraz z rozwojem klienta, siecią lub centrami danych

  • Przynajmniej tytuł licencjata (najlepiej w dziedzinie informatyki)
  • Podstawowe rozumienie sieci, serwerów i środowisk aplikacyjnych
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (B2\C1)
  • Proaktywne zachowanie, podejmowanie inicjatyw mających na celu poprawę naszej codziennej pracy
  • Gotowość do podróżowania za granicę
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (w tym w weekendy/święta)
  • Certyfikat ITIL v3 Foundation to plus ( lub doświadczenie w pracy z procesami ITIL )

Nasz klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Rozwój zawodowy i szkolenia (indywidualny budżet )
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Bogaty pakiet świadczeń (np. prywatna opieka medyczna, Karta Multisport/pakiet MyBenefit)
  • Świetna atmosfera w miejscu pracy (cykliczne imprezy, spotkania integracyjne)
  • Komfortowe warunki pracy
  • Benefity za postawę proEKO
  • Elastyczne godziny pracy oraz pracę zdalną
  • Okazjonalne podróże służbowe