IT Security Expert

Opis stanowiska

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową prowadzącą platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Specjalizujemy się również w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT.

Obecnie do naszego rosnącego w siłę zespołu wewnętrznego poszukujemy specjalisty od Cybersecurity i Linux –

IT Security Expert’a.

Jeśli:

  • w środowisku Linux czujesz się jak ryba w wodzie,
  • posiadasz doświadczenie w cyberbezpieczeństwie, w tym doświadczenie związane z przeprowadzaniem audytów bezpieczeństwa,
  • dobrze znasz zasady konfiguracji i zarządzania AppArmor lub SELinux,
  • systemy SIEM (np. splunk, snort, ossec) lub IPS/IDS to Twój konik,
  • pracowałeś/pracowałaś już z Kali Linux,
  • tworzenie skryptów (Ruby) nie sprawia Ci problemów,
  • masz minimum 3 lata doświadczenia zawodowego,
  • jesteś osobą komunikatywną i pozytywnie nastawioną,
  • znasz j. angielski

to szukamy właśnie Ciebie!

Atutem będą:

  • Znajomość Gentoo.
  • Wiedza z zakresu PKI.

Pracując z nami:

  • masz zapewnione wszystkie standardowe benefity, tj. dofinansowanie do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, owoce w biurze, kawa, herbata, imprezy integracyjne itd.,
  • możesz sam/a zdecydować o formie współpracy – umowa o pracę, B2B, zlecenie,
  • masz swobodę pracy w wybranych przez siebie godzinach,
  • możesz realizować swoje obowiązki bez stresu o deadline’y,
  • możesz rozwijać swoją karierę zawodową, korzystając ze szkoleń czy zajęć j. angielskiego,
  • stajesz się częścią niepowtarzalnej, niekorporacyjnej atmosfery,
  • masz szansę bliżej poznać zespół na wspólnych formalnych i nieformalnych spotkaniach integracyjnych.