IT Sales Specialist

Opis stanowiska

Nasz klient to międzynarodowy Software House z siedzibą w USA, który tworzy aplikacje mobilne, internetowe, a także systemy korporacyjne. Aktualnie poszukujemy dla niego ambitnej i kreatywnej osoby na stanowisko IT Sales Specialist, która będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie i budowanie długofalowych relacji biznesowych. Ponadto, osoba na tym stanowisku ma okazję w przyszłości prowadzić i budować dział sprzedaży i marketingu.

Miejsce pracy : Kraków / 100% zdalnie

  • posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży w branży IT,
  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie,
  • możesz pochwalić się sukcesami sprzedażowymi,
  • jesteś osobą samodzielną, zmotywowaną do osiągania wyznaczonych celów,
  • cechuje Cię wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
  • jesteś dobrym negocjatorem 😉

Zakres obowiązków :

  • kreowanie procesu sprzedaży i marketingu w firmie,
  • generowanie leadów sprzedażowych, utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi i przyszłymi klientami, tworzenie bazy klientów,
  • opracowywanie nowych, unikalnych technik sprzedaży wykorzystując nieszablonowane myślenie 😉
  • tworzenie, zarządzanie oraz optymalizowanie treści wykorzystywanej zarówno w kampaniach e-mailowych jak i mediach społecznościowych,
  • analizowanie oraz raportowanie wyników przy użyciu rozmaitych narzędzi ( CRM, email marketing, Google Analytics, itp.)

Co oferuje klient :

  • długofalową współpracę w oparciu o dowolną formę współpracy ( B2B, UoP),
  • możliwość 100% pracy zdalnej, elastyczne godziny pracy,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • lekcje języka angielskiego,
  • budżet szkoleniowy,
  • kartę Multisport,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • chill room (piłki terapeutyczne, wygodnie pufy)
  • play room (PlayStation 4 +, Nintendo Switch +)
  • wewnętrzną siłownię,
  • lodówkę pełną jedzenia i przekąsek,
  • lunche z krakowskich restauracji dostarczane zarówno do biura, jak i do domu,
  • imprezy integracyjne,
  • swobodna, przyjazna atmosfera,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku.