IT Helpdesk Specialist

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, który jest dostawcą rozwiązań informatyczno-analitycznych poszukujemy osoby na stanowisko IT Helpdesk Specialist.

Firma oferuje narzędzia do gromadzenia i analizy danych, a także data mining oraz świadczy usługi konsultingowe i szkoleniowe z  wykorzystywania technik zawansowanej analizy danych w biznesie, administracji publicznej i badaniach naukowych.

Pracując na tym stanowisku będziesz wspierać klientów w zakresie instalacji i działania dostarczonych narzędzi i aplikacji analitycznych, diagnozować problemy techniczne w oprogramowaniu, raportować błędy, testować najnowsze oprogramowanie firmy oraz współpracować przy jego rozwoju a także budowie i implementacji systemów analitycznych.

Wymagania:

  • Dobra znajomość  systemu Windows, Linux/ Mac OS
  • Umiejętność pisania skryptów, konfiguracja i znajomość zasad funkcjonowania aplikacji w wyżej wymienionych systemach
  • Komunikatywność w kontaktach z klientami
  • Znajomość języka angielskiego

Dodatkowy atut:

  • Znajomość języka C++, Java
  • Znajomość oprogramowania IBS SPSS i narzędzi i systemów analizy danych
  • Znajomość zagadnień bazodanowych MS SQL, MySQL
  • Znajomość zagadnień systemowych, sieciowych i bezpieczeństwa

Klient oferuje:

  • Pracę w przyjaznej atmosferze wśród doświadczonych specjalistów
  • Rozwój i podnoszenie kwalifikacji
  • Stabilną współpracę w oparciu o umowę o pracę/ B2B
  • Udział w projektowaniu rozwiązań swojego produktu
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie