IT Business Analyst Coordinator (Wrocław/Namysłów)

Opis stanowiska

Dla naszego klienta międzynarodowego producenta i dostawcy urządzeń sterujących dla sprzętu AGD, poszukujemy IT Business Analyst Coordinator

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny  za zapewnienie ciągłej optymalizacji systemów w obszarze produkcji. Twoim zadaniem jest min. Projektowanie rozwiązań usprawniających współpracę pomiędzy obszarami produkcji/IE/Automatyki oraz wdrażanie, optymalizowanie i prowadzenie systemów wspierających procesy produkcyjne.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, informatyka, zarządzanie produkcją)
  • Minimum 2 lata doświadczenia przy projektach wspierających produkcję
  • Doświadczenie w pracy z klientem biznesowym
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Doskonała organizacja pracy

Klient oferuje:

  • Rozwój zawodowy w środowisku międzynarodowym
  • Zatrudnienie umowa o pracę
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Lekcje języka obcego
  • Pakiety medyczne i sportowe
  • Dopłaty do obiadów
  • Elastyczny czas pracy