IPC Developer

Opis stanowiska

Dla naszego klienta w Warszawie,  działającego głównie w branży finansowej i ubezpieczeniowej, poszukujemy kandydata/kandydatki  na stanowisko IPC Developer.

Do obowiązków na tym stanowisku będzie należało min:

  •  prowadzenie prac projektowych i implementacyjnych w zakresie rozwoju hurtowni danych oraz systemów informacyjnych
  • udział we wdrożeniu narzędzia Informatica
  • projektowanie baz danych
  • projektowanie algorytmów oraz implementacja procesów ETL
  • testowanie rozwiązań informatycznych oraz opracowywanie specyfikacji technicznej, projektowej i administracyjnej
  • przygotowywanie pakietów instalacyjnych oraz odbiorów oprogramowania a także uczestnictwo w przekazywaniu systemów do eksploatacji

Wymagania:

  • minimum 6 miesięcy doświadczenia  z zakresu projektowania, implementacji oraz wdrażania rozwiązań ETL w oparciu o platformę Informatica Power Center,
  • minimum 1 rok doświadczenia  z zakresu projektowania, implementacji i wdrażania systemów informacyjnych w środowisku bazy danych Oracle
  • praktyczne doświadczenie z zakresu projektowania i programowania hurtowni danych oraz systemów informacyjnych dla instytucji finansowych, telekomunikacyjnych lub instytucji podobnych
  • bardzo dobra znajomość SQL oraz znajomość PL/SQL
  • dobra znajomość platformy Informatica Power Center w zakresie budowy procesów ETL
  • znajomość RDBMS Oracle 9i / 10g w zakresie projektowania baz danych i aplikacji,
  • znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie umożliwiającym porozumiewanie się oraz czytanie dokumentacji i literatury technicznej

Mile widziane:

  • wiedza teoretyczna i praktyczne doświadczenia w temacie Big Data,
  • znajomość zagadnień Business Intelligence (BI),
  • umiejętność pracy wg. metodyki Agile (Scrum, Kanban)
  • znajomość narzędzi: SQL Developer, SVN, GitHub, JIRA, Confluence’

Klient oferuje:

  • współpracę w oparciu o B2B
  • lokalizację w centrum miasta