iOS Developer

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy prowadzącej działalność w zakresie świadczenia usług programistycznych, poszukujemy osoby na stanowisko iOS Developera.

Miejsce pracy: Warszawa

Jako iOS Developer weźmiesz udział w projektach z zakresu rozwoju aplikacji bankowości elektronicznej na platformę iOS.

Wymagania naszego klienta:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji mobilnych.
  • Wyższe wykształcenie z zakresu IT lub pokrewne.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1.
  • Doświadczenie w programowaniu na platformę iOS oraz w tworzeniu aplikacji typu Client–Server.
  • Znajomość języka SWIFT 3.0+.
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami kontroli wersji – preferowany GIT.
  • Znajomość JIRA oraz Confluence.

Mile widziane:

  • Doświadczenie z obszaru bankowości.
  • Znajomość kryptografii.
  • Umiejętność pracy w zespołach SCRUMowych.

W ofercie znajduje się:

  • Opieka medyczna Luxmed.
  • Karta Multisport.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Możliwości rozwojowe – wyjazdy na konferencje, budżet szkoleniowy.
  • Spotkania firmowe i wyjścia integracyjne.
  • Możliwość wyboru formy współpracy: B2B lub Umowa o Pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.