iOS Developer

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Projekt dla dubajskiego klienta, praca w 100% zdalna
  • Projektowanie i wdrażanie aplikacji mobilnej na platformę iOS,
  • Praca w międzynarodowym środowisku w Agile
  • Pisanie testów jednostkowych, integracyjnych i systemowych
  • Analiza wymagań biznesowych i technicznych
  • Tworzenie wysokiej jakości, łatwy w utrzymaniu kod

Wymagania:

  • Min 3 lata doświadczenia w projektowaniu i budowaniu aplikacji na platformie iOS z wykorzystaniem języka Swift
  • Znajomość implementacji REST API,
  • Tworzenie czystego kodu,
  • Znajomość: narzędzi GIT, GitFlow i BitBucket, przegląd kodu JIRA +.

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie na B2B
  •  Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
  • Wkład w stworzenie innowacyjnego produktu używanego przez klientów
  • Umiejętność pracy w najnowocześniejszej dziedzinie z najnowszą technologią
  • Stabilną pracę pełną nowych i ekscytujących wyzwań oraz ciągły rozwój zawodowy
  • Możliwość uczestniczenia w wydarzeniach i konferencjach dotyczących Twojej dyscypliny
  • Pakiet świadczeń, w tym prywatna opieka zdrowotna, karnety Multisport
  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do indywidualnych preferencji