iOS Developer

Opis stanowiska

Dla naszego klienta w Warszawie – firmy, która zajmuje się tworzeniem bezpiecznych aplikacji mobilnych, poszukujemy kandydata na stanowisko iOS  Developer.

Na tym stanowisku iOS Developer będzie zajmować się projektowaniem i rozwojem aplikacji dla bankowości mobilnej na platformę iOS oraz realizowaniem projektów w oparciu o Scrum

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Informatyka lub kierunki pokrewne)
  • minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu na platformę iOS,
  • znajomość języka Swift 3.0 oraz środowiska Xcode
  • dobra znajomość  GIT
  • znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2

Mile widziane:

  • znajomość JIRA,
  • doświadczenie w pracy w SCRUMie,
  • doświadczenie z Continous Integration,
  • znajomość Fastlane,
  • znajomość Cocoa Pods.

Oferujemy:

  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę sportową.
  • Współpraca w oparciu o B2B