Inżynier Testów Automatycznych

Opis stanowiska

Do zgranego zespołu naszego klienta  poszukujemy dociekliwej osoby z umiejętnością analitycznego myślenia, która będzie odpowiedzialna za testowanie projektowanej aplikacji webowej (branża e-commerce).

Opis stanowiska/zadania:

  • zapewnienie najwyższej jakości tworzonego oprogramowania poprzez testowanie aplikacji zgodnie z wymaganiami biznesowymi,
  • kompleksowe zrozumienie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych tworzonych systemów oraz sposobów ich wykorzystywania przez użytkowników końcowych,
  • przygotowywanie planów testów, scenariuszy, przypadków i danych testowych,
  • tworzenie i utrzymanie testów automatycznych,
  • właściwe zgłaszanie błędów poprzez ich czytelny, precyzyjny i jednoznaczny opis oraz weryfikowanie poprawionych zgłoszeń
  • dzielenie się wiedzą w zespole i wspieranie mniej doświadczonych osób

Przy projektach wykorzystywane są takie technologie, jak: JavaScirpt (Mocha, Chai, Supertest, Protractor, Jasmine)  TypeScript, Java (Selenium, Groovy, Spock, Lombok), TestNG, REST, SOAP,Docker/Rancher, Maven, Grunt, npm, Rabbit MQ, MySQL, Git

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy z dużymi aplikacjami webowymi
  • doświadczenie w testowaniu z użyciem Javy i JUnit lub TestNG
  • znajomość metodyk testowania oprogramowania
  • znajomość JavaScript
  • znajomość narzędzi Jira, GIT
  • doświadczenie w procesie rozwoju oprogramowania (mile widziany Scrum)
  • ukończone studia informatyczne lub pokrewne

Mile widziane:

  • znajomość Groovy/Spock
  • znajomość TypeScript

Oferujemy:

  • luźny oraz pełen pasji i energii klimat pracy
  • nowoczesny stos technologiczny
  • elastyczne godziny pracy (dowolność z założeniem core hours)
  • stabilne zatrudnienie oraz elastyczność w wyborze jego formy (oferujemy do wyboru umowę o pracę lub kontrakt B2B)
  • opiekę medyczną
  • chillout room z konsolą do gier