Inżynier Oprogramowania .NET

Opis stanowiska

Międzynarodowy Softwarehouse, który realizuje projekty na potrzeby własne oraz firm zewnętrznych, poszukuje kandydatów na stanowisko Inżyniera Oprogramowania .NET

Miejsce pracy: Poznań lub Wrocław

Naszym Klientem jest światowy lider w dziedzinie doradztwa, usług technologicznych i transformacji cyfrowej, który wykorzystując odpowiednie technologie, pomaga firmom w optymalizacji ich wyników dzięki zwinnemu podejściu wyróżniającemu się wśród konkurencji.

Opis projektu:

  • Aplikacje dla branży finansowej tworzone w oparciu o zwinne metodyki
  • 80% rozwój, 20 % utrzymanie
  • Możliwości rozwoju w obszarze One Click Deployment, Clean Code, Behavior Driven Development, Automation First itp.
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji w technologii .NET
  • Bardzo dobra znajomość ASP.NET MVC lub Core MVC
  • Praktyczna znajomość technologii webowych: JavaScript [Angular, jQuery], HTML5, XML, Web or Micro Services
  • Podstawowa znajomość koncepcji Azure Cloud
  • Praktyczna znajomość SQL oraz doświadczenie z bazami (Oracle / MS SQL Server)
  • Ukończone studia inżynierskie lub magisterskie z dziedziny nauk ścisłych
  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Klient oferuje:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Szkolenia zawodowe i językowe
  • Benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet
    ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych
  • Możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy
    twórczej
  • Elastyczny czas pracy
  • Wsparcie w relokacji
  • Bezpłatne miejsca parkingowe oraz zamykane boksy rowerowe
  • Dostęp online do ponad 2000 audiobooków i podcastów