Inżynier ETL (ze znajomością IPC oraz języka niemieckiego)

Opis stanowiska

Do międzynarodowego Software House’u we Wrocławiu poszukujemy Kandydatów na stanowisko Inżynier ETL z  dobrą znajomością języka  niemieckiego.

Jako Inżynier ETL będziesz odpowiadać za tworzenie nowych oraz utrzymanie i rozwój istniejących aplikacji w obszarze Business Intelligence, z wykorzystaniem Informatica PowerCentrer oraz innych technologii BI/DWH.

W zależności od projektu, do Twoich głównych obowiązków należeć będzie:

  • weryfikowanie danych, zbieranie wymagań oraz proponowanie rozwiązań technicznych we współpracy z klientem
  • projektowanie, implementacjia i optymalizacja procesów ETL
  • tworzenie oraz modyfikacjia modelu danych, raportów i dashboardów
  • zapewnienie sprawności rozwiązań BI/DWH w tym monitorowanie poprawności działania aplikacji i rozwiązywanie zgłoszeń użytkowników

Profil idealnego kandydata:

  • doświdaczenie w projektach z obszaru hurtowni danych Business Inteligence z wykorzystaniem Informatica  PowerCenter
  • dobra znajomość przynajmniej jednego relacyjnego systemu bazdodanowego (znajomość Oracle będzie mile widziana)
  • sprawne posługiwanie się jezykiem SQL
  • dobra znajomość języka niemieckiego (będziemy wspierać dalsze kształcenie w zakresie języka niemieckiego)

Oferujemy:

  • szkolenia zawodowe i językowe
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych
  • prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, multisport
  • elastyczny czas pracy
  • wsparcie w relokacji
  • dużą liczbę realizowanych projektów, umożliwia to ewentualną zmianę
  • miejsce parkingowe
  • umowę o pracę

Jesteś zainteresowany? Aplikuj, skontaktuję się z Tobą 😉