Inżynier Elektronik (Hardware)

Opis stanowiska

Stanowisko: Inżynier Elektronik (Hardware)

Dla naszego klienta międzynarodowego producenta i dostawcy urządzeń sterujących dla sprzętu AGD, poszukujemy Hardware Inżyniera.

Na tym stanowisku Hardware Inżynier  jest odpowiedzialny za rozwój oraz wdrażanie nowych i istniejących projektów , ocena kosztów produkcji. Badanie, testowanie funkcjonalności i zgodności z EMC, współpraca z zespołem.

Wymagania:

– Praktyczne doświadczenie przy projektowaniu układów elektronicznych

– Znajomość technik pomiarowych oraz doświadczenie w pomiarach

– Zarys wiedzy z zakresu kompatybilności

– Znajomość dziedziny obwodów analogowych

– Wykształcenie techniczne

– Angielski w stopniu komunikatywnym

Klient oferuje:

– Rozwój zawodowy w środowisku międzynarodowym

– Zatrudnienie umowa o pracę

– Szkolenia specjalistyczne

– Lekcje języka obcego

– Pakiety medyczne i sportowe

– Dobra lokalizacja firmy – w pobliżu dworca PKP

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą – prześlij CV wraz z aktualną klauzulą dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych.