Automation Test Engineer (C#)

Opis stanowiska

Jesteś doświadczonym pasjonatem testowania?

Krakowska firma z branży telekomunikacyjnej tworząca zaawansowane systemy komunikacyjno-radiowe dla szerokiego przekroju Klientów (organy rządowe, przedsiębiorstwa komercyjne, a także dla odbiorców indywidualnych) poszukuje specjalistów, którzy wesprą ją w pisaniu, wykonywaniu oraz automatyzowaniu aktualnych testów manualnych.

Twoje obowiązki będą obejmowały definiowanie i wykonywanie scenariuszy testowych, rejestrowanie błędów przy użyciu JIRA oraz weryfikację ich poprawek.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w automatyzacji testów, min. 2 lata
  • Znajomość C#
  • Koncentracja na jakości, dbałość o detale
  • Praktyka w pracy z systemem Android
  • Umiejętność skutecznej komunikacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość środowisk GIT i CI
  • Znajomość symetrycznych i asymetrycznych podstaw kryptografii
  • Doświadczenie w pracy w zespole Scrumowym

Co zyskasz?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Komfortowe warunki pracy (wysokiej klasy biura, miejsce parkingowe, boisko do siatkówki)
  • Prywatną opiekę medyczna / ubezpieczenie na życie
  • Dostęp do zaplecza odnowy biologicznej
  • Imprezy integracyjne
  • Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju
  • Możliwość skorzystania z obsługi relokacyjnej