Inżynier DevOps

Opis stanowiska

Poszukujemy kandydata na stanowisko Inżynier DevOps we Wrocławiu.

Zadania na stanowisku:

  • zapewnienie ciągłości infrastruktury,
  • praca z system zarządzania, który zbudowany jest z autonomicznych robotów, czujników, sterowników systemowych i systemów komputerowych,
  • pracować będziesz z różnymi środowiskami wykonawczymi: od oprogramowania wbudowanego po platformy chmurowej,
  • masz możliwość zdobycia doświadczenia w innym i przyjemnym obszarze tworzenia oprogramowania – niewielu programistów może pracować nad tak namacalnymi produktami i zobaczyć, jak ich produkty działają w prawdziwym środowisku.

Napisz do mnie po więcej informacji!

Czego nasz Klient oczekuje od Kandydatów:

  • doświadczenia w pracy z koncepcjami i narzędziami integracji,
  • czujesz się komfortowo w środowisku Linux i Windows (nasz Klient dostarcza rozwiązania dla obu),
  • znajomości Jenkins i Bash,
  • doświadczenia w konteneryzacji (Docker) i wirtualizacji (VMWare, XEN),
  • znajomości podstawy sieci i konfiguracji VLAN,
  • lubisz podejmować inicjatywę, dostarczasz wysokiej jakości rozwiązania.

Byłoby miło, gdyby Kandydat posiadał:

  • doświadczenie z narzędziami do monitorowania (np. Zabbix),
  • praktyczne doświadczenie ze sprzętem (serwery, przełączniki zarządzane przez L3),
  • znajomość języka Python.

Będziesz częścią zespołu znajdującego się we Wrocławiu i w Szwecji, z tego względu wymagana jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Na stanowisku wymagane będą podróże do głównej siedziby w Szwecji, a także wizyty u klientów i w gospodarstwach testowych .

Oferta:

  • nasz Klient pracuje z doświadczonymi inżynierami oprogramowania, którzy używają różnych technologii i języków programowania (C #, Java, JavaScript, C / C ++, SQL i Python), różnych platform (Windows, Linux, oprogramowanie wbudowane, AWS) – są źródłem wiedzy i źródłem pomysłów,
  • praca w nowoczesnym biurze, z wydajnymi laptopami – aby praca przebiegała płynnie,
  • ponadto w ofercie: konkurencyjne wynagrodzenie, program premii emerytalnych, prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport, stołówka z bezpłatnymi posiłkami, zajęcia integracyjne, miejsce parkingowe.