Inżynier Business Intelligence

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, jednej z wiodących, globalnych firm oferujących usługi konsultingowe oraz technologie informatyczne poszukujemy kandydata na stanowisko Inżyniera Business Intelligence.

Dołączając do zespołu Klienta, będziesz miał okazję pracować w międzynarodowych projektach dla renomowanych Klientów rozwijając systemy Business Intelligence / DWH  wykorzystywane przez tysiące użytkowników na całym świecie

Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie:

  • projektowanie, implementacja i utrzymanie procesów ETL i bazodanowych;
  • tworzenie oraz modyfikacja raportów i dashboardów;
  • optymalizacja istniejących procesów oraz ich migracja na nowe rozwiązania;
  • projektowanie i implementacja systemów przetwarzających bardzo duże i/lub nieustrukturyzowane zbiory danych.

Szukamy Kandydata który:

  • posiada co najmniej 2-letnie doświadczenie w projektach z wykorzystaniem narzędzi i technologii firmy Microsoft (SQL Server, SSIS, SSAS);
  • może pochwalić się bardzo dobrą znajomością SQL;
  • stosuje dobre praktyki z zakresu inżynierii oprogramowania;
  • mile widziana znajomość platformy Microsoft Azure (SQL DB, SQL DWH, Data Factory, Data Lake, Analysis Services, Tabular Models);
  • dodatkowym autem będzie doświadczenie w tworzeniu raportów z wykorzystaniem Power BI;
  • dobrze komunikuje się w języku angielskim i w stopniu podstawowym w języku niemieckim

Oferujemy:

  • szkolenia zawodowe i językowe
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • wyjazdy integracyjne;
  • bezpłatne miejsca parkingowe;