Integration DevOps Engineer

Opis stanowiska

Firma naszego klienta ma swoje siedziby w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Holandii i Szwecji. Są jednym z największych sprzedawców oraz producentów energii elektrycznej i ciepła. Oddział w Polsce to międzynarodowy dostawca usług informatycznych. Głównym celem firmy jest dostarczanie wyjątkowo ekonomicznych usług IT oraz inteligentnych rozwiązań. Usługi naszego klienta obejmują konsulting w zakresie procesów i aplikacji, projekty opracowywania i wdrażania rozwiązań programowych oraz obsługę systemów aplikacyjnych.

Aktualnie do zespołu w Katowicach poszukiwany jest Integration DevOps Engineer do którego zadań należeć będzie:

  • Opracowanie rozwiązań integracyjnych dla Klientów wewnętrznych
  • Zarządzanie incydentami i rozwiązywanie problemów jako trzecia linia wsparcia
  • Planowanie i projektowanie konfiguracji usługi z uwzględnieniem wydajności, stabilności i bezpieczeństwa
  • Koordynacja i realizacja zadań wspierających cykl życia usługi (planowanie, instalacja, aktualizacja, wycofanie z eksploatacji)

Ta praca jest dla Ciebie jeżeli:

  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim
  • Posiadasz umiejętności analityczne
  • Znasz środowisko Microsoft: Windows Server, .Net Framework (lub inny język skryptowy)
  • Masz doświadczenie w integracji Misrosoft (Preferowane ESB, EAI)
  • Praca z chmurą nie jest Ci obca (Azure)

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy z CI/CD
  • ITIL, proxy
  • Znajomość języków skryptowych  (Power Shell, Python, Bash)
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych MS SQL
  • Znajomość SOAP/REST i WCF
  • Znajomość Linux (Red Hat), XML, XSLT
  • Znajomość usługi Active Directory

Nasz klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Rozwój zawodowy i szkolenia (indywidualny budżet )
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Bogaty pakiet świadczeń (np. prywatna opieka medyczna, Karta Multisport/pakiet MyBenefit)
  • Świetna atmosfera w miejscu pracy (cykliczne imprezy, spotkania integracyjne)
  • Komfortowe warunki pracy
  • Elastyczne godziny pracy oraz częściową pracę zdalną ( 4-6 dni w miesiącu)