Head of Web Content and Merchandising

Opis stanowiska

Naszym klientem jest firma z sektora Travel, tworząca oprogramowania dla światowego eksperta w dziedzinie podróży.  Korporacja, której jest częścią, jest reprezentowana  przez ponad 40 biur sprzedaży i 10 000 członków zespołu na całym świecie, obsługuje ponad 2 miliony klientów rocznie w ponad 70 krajach. W związku z rozwojem firmy i nowymi projektami poszukiwany jest Head of Web Content and Merchandising .

Firma realizuje się w projektach typu: rozwój aplikacji dla płatności elektronicznych, systemy do rezerwacji hoteli, taksówek oraz wynajem aut w trakcie podróży. Wielość projektów pozwala na stały rozwój i różnorodność zadań, by uniknąć wypalenia zawodowego oraz monotonii.

Miejsce pracy: Katowice

Na tym stanowisku Head of Web Content and Merchandising będzie odpowiedzialny za:

  • odpowiedzialność za ogólną strategię rozwoju personalizacji stron internetowych w celu dostosowania treści internetowych do zainteresowań, preferencji i potrzeb odwiedzających witrynę internetową, a ostatecznie do zwiększenia liczby konwersji
  • zarządzanie zespołem
  • nadzór i  raportowanie wyników handlowych dotyczących witryn internetowych i dostosowywanie strategii treści w celu ciągłej optymalizacji konwersji
  • opracowywanie planów projektów i związanej z nimi dokumentacji, analizy poprojektowe
  • rozwijanie i utrzymywanie doskonałej relacji opartej na współpracy z globalnym zespołem marketingu, regionalnymi zespołami marketingowymi, zespołem programistów internetowych,  zespołem CRM

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: Marketing/Zarządzanie
  • minimum 10 lat doświadczenia zawodowego
  • co najmniej 5 lat doświadczenia w kierowaniu zespołami, zarządzaniu nimi i motywowaniu, z odpowiedzialnością za zarządzanie wynikami i rozwojem osobistym
  • dobra znajomość UX i UI, w tym mapowanie podróży użytkownika, analiza odbiorców
  • znajomość  pracy z Adobe Creative Cloud lub Creative Suite.
  • doświadczenie z obecnymi platformami CMS
  • praktyczna znajomość HTML, CSS i JavaScript będzie plusem
  • znajomość zagadnień prawnych, takich jak prawa autorskie, ochrona danych i standardy dostępności
  • biegła znajomość języka angielskiego

Klient oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie B2B
  • ciągły rozwój i pracę nad ciekawymi projektami
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość pracy w zespole utalentowanych ekspertów
  • kursy języka angielskiego i konkurencyjne wynagrodzenie
  • elastyczne godziny pracy
  • dogodna lokalizacja nowoczesnego biura w Katowicach