Head of Game Operations

Opis stanowiska

Dla naszego klienta – firmy działającej na europejskim i amerykańskim rynku w branży gier online i mobilnych (głównie RPG oraz MMO), poszukujemy osoby na stanowisko Head of Game Operations z doświadczeniem w obsłudze infrastruktury opartej na systemie Linux i do kierowania zespołem Game Operations.

Idealny kandydat to zorganizowana, zmotywowana i komunikatywna osoba z 5-letnim doświadczeniem technicznym i 2-letnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołem.

Miejsce pracy : Berlin/Hamburg lub 100 % zdalnie

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja zespołu operacyjnego, zarządzającego środowiskami gier i platform (24/7)
  • Zapewnienie jakości i dostępności infrastruktury firmy, oraz wdrażanie ulepszeń poprzez automatyzację
  • Doskonalenie istniejących procesów i systemów
  • Zapewnianie zgodności z wymaganiami i specyfikacjami zespołu ds. bezpieczeństwa
  • Zarządzanie incydentami i eskalacjami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie informatyki lub porównywalne kwalifikacje
  • 5 lat doświadczenia zawodowego jako administrator systemu Linux, inżynier DevOps, administrator baz danych lub porównywalne stanowisko
  • 2-letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem operacyjnym z całodobowym wsparciem
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne w j. angielskim (werbalne i pisemne)
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i interpersonalne
  • Doświadczenie w zarządzaniu, obsłudze i automatyzacji infrastruktur opartych na chmurze, najlepiej na GCP
  • Doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturami opartymi na kontenerach za pomocą Docker i Kubernetes
  • Znajomość konfiguracji i administracji baz danych takich jak MySQL i PostreSQL

Klient oferuje:

  • Pracę z dużymi możliwościami rozwoju oparta na innowacyjnych rozwiązaniach
  • Długofalową, bezpośrednią współpracę w oparciu o UoP
  • Kafeteryjny pakiet benefitów (do wyboru: dofinasowanie do karty sportowej, rachunku za internet i wiele więcej!)
  • Zabawne i pełne życia środowisko pracy w energicznej firmie zajmującej się grami
  • Pracę w międzynarodowym zespole, który łączy ta sama pasja: granie!
  • Lekcje online języka angielskiego i niemieckiego
  • Elastyczne godziny i możliwość pracy w 100 % zdalnie
  • Regularne imprezy firmowe i imprezy zespołowe
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy w biurze w Berlinie lub Hamburgu