Hardware Engineer

Opis stanowiska

Dla naszego klienta międzynarodowego producenta i dostawcy urządzeń sterujących dla branży AGD, wykorzystującego energooszczędne rozwiązania oraz systemy komunikacji bezprzewodowej. Poszukujemy Hardware Engineer.

Będziesz odpowiedzialny/a m.in.za:

  • Rozwój istniejących oraz wdrażanie nowych projektów inwerterów oraz elektroniki dla urządzeń AGD;
  • Ocenę kosztów produkcji elektroniki;
  • Testowanie, obliczenia oraz badanie pod względem funkcjonalnym i zgodności z EMC;
  • Współpracę w dużej grupie projektowej

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego ( kierunki elektronika lub pokrewne );
  • Doświadczenia z dziedziny obwodów analogowych oraz zasilaczy impulsowych;
  • Wiedzy związanej ze stosowaniem silników elektrycznych ( PMSM, BLDC, uniewersalne );
  • Znajomości technik pomiarowych w projektowaniu elektroniki;
  • Podstawowe doświadczenie w zakresie kompatybilności elektromagnetycznej EMC;
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Mile widziane:

  • Własne zrealizowane projekty elektroniczne;
  • Umiejętności związane z tworzeniem oprogramowania wbudowanego;
  • Znajomość standardów i problematyki EMC;
  • Znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • Możliwość doskonalenia znajomości języków obcych ( angielski, niemiecki );
  • Pakiet: medyczny, socjalny;
  • Elastyczny czas pracy