Hardware/ Electronic Engineer

Opis stanowiska

Stanowisko: Hardware Electronic Engineer

Dla naszego klienta międzynarodowego centrum R&D  zajmującego się rozwiązaniami z zakresu IoT, IT, elektroniki, mechaniki oraz dokumentacji technicznej poszukujemy Hardware/Electronic Engineer dla branży automotive.

Firma ze skandynawskim kapitałem, która pracuje nad najbardziej zaawansowanymi dziedzinami inżynerii dla firm przemysłowych na świecie.

Wymagania:

– Min 3 lata doświadczenia w dziedzinie energoelektroniki, układów cyfrowych, procesorów, analogowa elektronika i powiązane narzędzia projektowe HW

– Praktyczne doświadczenie w temacie komaptybilnośći elektromagnetycznej

– Znajomość programowania na niskim poziomie lub doświadczenie w projektach FPGA, CPLD, ASIC –dodatkowy atut.

– Dobra znajomość angielskiego
– Mile widziane wykształcenie wyższe: magister elektroniki lub podobne

Klient oferuje:

– Rozwój w postaci udziału w różnych projektach

– Program pracy twórczej

– Wewnętrzne szkolenia

– Elastyczne godziny pracy

– Medicover oraz Multisport

– Nieformalne środowisko pracy

– Dopłata  za lunch

– Pomoc przy relokacji

– Lekcje angielskiego lub niemieckiego

– Umowa o pracę

Lokalizacja firmy – przy ul. Legnickiej