Growth Team Lead

Opis stanowiska

Dla naszego klienta – firmy, która tworzy platformę dla E-commerce przeznaczoną dla przedsiębiorstw nowej generacji, skupiającą się na firmach z branży mody oraz „life-style” – poszukujemy kandydata na stanowisko Growth Team Lead.

Zadania na tym stanowisku:

  • Zarządzanie wdrażaniem nowych projektów
  • Opracowanie i realizacja strategii marketingu online
  • Zwiększenie ruchu na stronie internetowej
  • Bycie na bieżąco z trendami marketingu online
  • Współpraca z developerami oraz działem marketingu

Wymagania:

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – w branży marketing online, e-commerce lub podobnych.
  • Wiedza na temat marketingu online i narzędzi takich jak Google Ads, Facebook Ads
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2/C1)
  • Mile widziane doświadczenie w CRO oraz optymalizacji UX
  • Mile widziane wykształcenie w zakresie marketingu internetowego, e-commerce lub e-biznesu

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • możliwość stałego rozwoju zawodowego
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • elastyczne godziny pracy
  • budżet szkoleniowy
  • naukę j. angielskiego
  • kartę Multisport
  • prywatną opiekę medyczną
  • Pizza Day
  • Fruit Day
  • eventy firmowe