Graphic Designer

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy, która tworzy nowoczesne systemy transakcyjne, obsługujące tysiące użytkowników poszukujemy kandydata na stanowisko Graphic Designer.

W pracy przy projektowaniu aplikacji webowych i mobilnych, materiałów na potrzeby reklamowe oraz przeprojektowywaniu elementów interfejsu istniejących aplikacji.

Jeżeli:

  • Projektujesz strony www oraz interfejsy dla aplikacji mobilnych na systemy Android i iOS
  • Znasz zagadnienia związane z User Experience
  • Pracujesz zarówno z grafiką wektorową, jak i rastrową?
  • Znasz Pakiet Adobe
  • Jesteś na bieżąco z trendami i potrafisz dobrać kolory, typografię i styl do charakteru projektu?
  • Umiesz pracować w zespole i dotrzymujesz uzgodnionych terminów?

To koniecznie prześlij nam swoje CV

Mile widziana będzie znajomość

  • narzędzi do zbierania feedbacku na temat wykonanych projektów (InVision, Figma, Zeplin, etc.).
  • technologii z zakresu front-end developmentu – HTML, CSS, JavaScript.
  • zainteresowanie motion

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Opracowywanie prototypów dla stron i komponentów przed ich właściwym zaprojektowaniem.
  • Projektowanie serwisów www oraz aplikacji mobilnych.
  • Projektowanie materiałów marketingowych dla mediów społecznościowych i tradycyjnych.
  • Projektowanie nadruków na gadżety promocyjne – odzież, naklejki, notesy, długopisy, etc.
  • Projektowanie identyfikacji wizualnej – logotypów, papeterii, kopert, wizytówek, katalogów reklamowych, etc.
  • Projektowanie tradycyjnych materiałów reklamowych – billboardów, banerów, plakatów, ulotek, etc.

Co oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę B2B, oraz wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności.
  • możliwość rozwoju swoich umiejętności pracując z klientami z różnych zakątków globu, przy projektach z różnych dziedzin.
  • Każdy członek naszego zespołu ma realny wpływ na projekty w których uczestniczy.
  • Godziny pracy są elastyczne, praca zdalna w częściowym wymiarze też jest możliwa.
  • Salę do ping-ponga