GoLang Developer

Opis stanowiska

Dla naszego klienta – lidera branży turystycznej, poszukujemy utalentowanego i doświadczonego w komerycyjnym projektowaniu  GoLang Developera.

Wymagania:

  • znajomość języka programowania Go w stopniu zaawanasowanym (doświadczenie na podobnym stanowisku co najmniej 2 lata),
  • logiczne i kreatywne myślenie,
  • znajomość zasad projektowania systemów rozproszonych,
  • dobra znajomość baz danych, relacyjnych i nie relacyjnych,
  • znajomość zasad REST API, CI/CD, GIT,
  • umiejętność programowania obiektowego,
  • podstawowa umiejętność poruszania się w konsoli Linux.
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym zrozumieć dokumentację techniczną

Mile widziane:

  • umiejętność korzystania z Dockera, Elasticsearch czy Grafany,
  • znajomość DDD,
  • znajomość zasad czystego kodu,
  • znajomość PHP,
  • duża kultura osobista i chęć propagowania wiedzy oraz pomocy innym.

Klient oferuje:

  • możliwość pracy zdalnej oraz elastyczne godziny pracy (nasze core-hours to 10-15),
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • nowy sprzęt,
  • opieka medyczna,
  • udział w konferencjach naukowych,
  • duża swoboda w wyborze narzędzi i technologii,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • wspólne wyjścia i liczne integracje z zespołem.