Frontend Engineer (Ruby/JavaScript)

Opis stanowiska

Oferta dotyczy pracy w międzynarodowej firmie, która dostarcza rozwiązania IT z dziedziny telekomunikacji oraz bezpieczeństwa publicznego. Z ich produktów korzystają policjanci, strażacy, wojsko, służby specjalne, firmy transportowe i energetyczne na całym świecie. Firma tworzy technologie, które ich klienci nazywają swoją linią życia. Ich platformy technologiczne w dziedzinie komunikacji, oprogramowania, wideo i usług pomagają klientom pracować bezpieczniej i wydajniej. Wykorzystaj swoją pasję, potencjał i pomóż nam rozpocząć nową erę bezpieczeństwa publicznego.

Projekt: Produkt firmy, który dostarcza rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa na światowym rynku. Projektuje, opracowuje i produkuje zaawansowaną sztuczną inteligencję, analitykę wideo, oprogramowanie i sprzęt do sieciowego zarządzania wideo, kamery do monitoringu i rozwiązania kontroli dostępu, które pomagają zmienić sposób interakcji ludzi z ich systemami bezpieczeństwa.

Osoba na tym stanowisko dołączy do nowych zespołów scrumowych składających się z architektów, programistów i testerów. Zespół ściśle współpracuje z zespołami w Kanadzie. Do obowiązków będzie należało m.in.: projektowanie, wdrażanie i dostarczanie innowacyjnych i atrakcyjnych funkcji dla linii produktów oraz aktywne uczestnictwo we wszystkich etapach rozwoju, od burzy mózgów po ulepszanie procesów.

Podstawowe wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w dostarczaniu rozwiązań Linux przy użyciu Ruby on Rails, JavaScript
  • Doświadczenie z: HTML, CSS, XML, REST i SOAP
  • Zainteresowanie UX / UI
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)
  • Umiejętność kreatywnego myślenia oraz wrażania własnym pomysłów w nowe funkcje produktu
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacje

Mile widziane:

  • Doświadczenie z LDAP, OpenLDAP, Active Directory, Postgres, MongoDB, SQLite, SQL, Redis, IPC
  • Znajomość C ++, IPC i programowania w czasie rzeczywistym

Klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowym zespole z najnowocześniejszym technologiami
  • Podwyższone koszty uzyskania przychodu
  • Elastyczne godziny pracy (start między 7:00-10:00)
  • Komfortowe warunki pracy: wysokiej klasy biura, miejsce parkingowe, boisko do siatkówki
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport
  • Imprezy integracyjne
  • Pakiet szkoleń i szerokie możliwości rozwoju
  • Stabilną współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej