Fullstack PHP Developer (100% zdalnie)

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, który jest największym dostawcą usług zdrowotnych dla pracodawców w Irlandii, poszukuję doświadczonego Full Stack PHP Developera. Oferowane stanowisko obejmuje odpowiedzialność za wszystkie aspekty bieżącego oprogramowania, dotyczy pracy przy najnowocześniejszej platformie wellness Saas (łączy Onsite Wellness, Digital Wellbeing, Employee Assistance Programs i Health Screening w jednym miejscu). Jest to flagowy produkt Klienta, który pozwala użytkownikom na całodobowy dostęp do nieograniczonego wsparcia w zakresie zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia.

Główne wymagania :

  • minimum 3-letnie doświadczenie jako Full Stack Engineer,
  • znajomość PHP i frameworków (Yii2 lub Laravel),
  • znajomość stosu LAMP,
  • znajomość środowiska frontendowego JS i frameworków (preferowane Vue.js),
  • Amazon Web Services (EC2, ELB, S3, Cloudfront),
  • obsługa protokołów SSO (SAML, OAuth2),
  • doświadczenie z Web REST API,
  • komunikatywny angielski.

Główne obowiązki :

  • projektowanie frontendu i backendu platformy Saas wraz z innymi specjalistami,
  • utrzymanie aplikacji w nowoczesnym środowisku chmury publicznej,
  • rozwiązywanie problemów, naprawienie błędów,
  • ulepszanie istniejących funkcji,
  • praca nad dokumentacją techniczną.

Co oferuje klient :

  • współpraca w oparciu o B2B – wysokie stawki,
  • praca w 100% zdalna,
  • międzynarodowe środowisko,
  • przyjazna, niekorporacyjna atmosfera,
  • duże możliwości rozwoju oraz realny wpływ na produkt.