FullStack .NET Developer

Opis stanowiska

Dla klienta (Software House,który specjalizuje się w cyfrowych rozwiązaniach biznesowych) poszukujemy kandydatów na stanowisko FullStack Developer (.NET+Angular).

Firma ma siedzibę we Wrocławiu, realizuje projekty głównie na rynku skandynawskim. Kultura pracy w firmie opiera się na nordyckich wartościach.

Projekt dotyczy sektora energetycznego.

Stack technologiczny:

  • .NET framework ( 4.5-4.7), ASP.NET MVC
  • Entity Framework
  • C#, VisualStudio
  • Angular 2 with TypeScript

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia w rozwijaniu aplikacji webowych
  • znajomość architektury mikroserwisowej
  • język angielski na poziomie minimum B2
  • doświadczenie w .NET i Angular

Mile widziane:

  • Razor
  • MS Azure, SQL Server
  • SSIS

Firma oferuje:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Praca w formie hybrydowej (biuro w centrum miasta, wymiar do ustalenia) lub 100% zdalnie
  • Karta  MultiSport
  • Miejsce parkingowe dla pracowników
  • Imprezy zespołowe
  • Opieka medyczna LuxMed
  • Zajęcia językowe
  • Burgerowy lunch w ostatni poniedziałek miesiąca
  • Wtorkowe śniadania
  • Bezpłatne przekąski, kawa i świeże owoce
  • Szkolenia i certyfikaty