Fullstack Developer

Opis stanowiska

Dla naszego klienta – firmy realizującej oprogramowanie eCommerce, specjalizującej się w zakresie obsługi logistycznej wysyłek poszukujemy osoby na stanowisko Fullstack Developer.

Twoim obowiązkiem będzie:

  • Rozwój i utrzymanie komercyjnej aplikacji webowej opartej na mikroserwisach.
  • Współpraca z Product Ownerem w zakresie technologii i pomysłów rozwojowych.
  • Praca w zwinnym, samoorganizującym się zespole (SCRUM).
  • Współpraca między zespołami w zakresie technologii i nowych rozwiązań.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Fullstack Developera
  • Badzo dobra znajomość: Java, Angular, REST, Unit Testing
  • Mile widziana znajomość: Spring Boot, Hibernate, JavaScript

Klient oferuje:

  • Elastyczna forma zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;
  • Zwinna organizacja oraz świetny, start-up’owy klimat;
  • Opiekę medyczną / Kartę Multisport
  • Chillout room z konsolą do gier