Fullstack Developer (React/Vue +Node, Mid/Senior)

Opis stanowiska

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z siedzibą w USA, która tworzy aplikacje mobilne, internetowe, a także systemy korporacyjne. Aktualnie poszukujemy dla niego osoby na stanowisko Fullstack Developer (React.js/Vue.js +node.js)

Osoba na tym stanowisku będzie pracowała nad rozwojem i utrzymaniem ogólnodostępnej platformy medycznej, której głównym celem jest poprawa opieki klinicznej i stworzenie niezawodnego narzędzia dla lekarzy. Do głównych obowiązków należy tworzenie nowych funkcjonalności, naprawianie błędów oraz utrzymywanie aplikacji. Praca  z wykorzystaniem metodyk Agile, w małych zespołach ( manager, developer, tester)

Miejsce pracy : Kraków/ 100% zdalnie

  • posiadasz ponad 2-letnie komercyjne doświadczenie,
  • znasz dobrze jeden z frameworków : React.js lub Vue.js,
  • dobrze znasz Node.js,
  • może pochwalić się dobrą znajomością : HTML5, CSS3
  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (min. B2)
  • biegle korzystasz z takich narzędzi jak : Babel, Webpack, Git
  • masz doświadczenie z RESTful APIs.

Mile widziane :

  • znajomość innych języków programowania,
  • znajomość testów automatycznych (Jest, Mocha)
  • znajomość CI/CD.

Co oferuje nasz klient :

  • stabilną współpracę w oparciu o dowolną formę współpracy ( B2B, Uop),
  • możliwość pracy 100% zdalnej, elastyczne godziny pracy,
  • pracę w międzynarodowym środowisku przy ciekawych projektach,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego, budżet szkoleniowy,
  • kartę Multisport,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • lekcje języka angielskiego,
  • swobodną atmosferę,
  • Chill room (piłki terapeutyczne, wygodnie pufy)
  • Play room (PlayStation 4 +, Nintendo Switch +)
  • wewnętrzna siłownia,
  • darmowe śniadania, przekąski, kawa, owoce, napoje.