Fullstack Developer (Python+React) 100% zdalnie

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, który tworzy oprogramowanie dla firm z całego świata (e-commerce, social media, automotive, branże medyczne i inne), pomaga im przenieść usługi do chmury (AWS, AWS DevOps, Azure), poszukujemy doświadczonego Fullstack Developera ze znajomością Python i React

Firma jest software-house’em z polskim kapitałem zakładowym. Praca w metodyce SCRUM, z wykorzystaniem najnowszych technologii (stałe możliwości podnoszenia kwalifikacji dzięki szkoleniom, konferencjom i innym wydarzeniom branżowym).

Miejsce pracy: Wrocław, Gdańsk, Rzeszów lub praca zdalna w 100%

Stack technologiczny: Python 3.8 i 3.9, React, Django / Flask, SQL (PostgresSQL/MySQL), Linux

W pracy spotkasz się z:

  • Praktyką Continuous Integration i Continuous Delivery;
  • Wykorzystywaniem metodyk takich jak Hexagonal Architecture, DDD;
  • Zespołem składającym się z Developerów, Testerów i DevOpsów;
  • Wewnętrznymi warsztatami o architekturze, refactoringu, Web Components, mikroserwisach, DevOps i wiele innych.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych;
  • Bardzo dobra znajomość języków programowania Python oraz React;
  • Znajomość wzorców projektowych;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Klient oferuje:

  • Forma współpracy Uop lub B2B;
  • Możliwość pracy zdalnej w 100%;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Przewidziany budżet rozwojowy;
  • Lekcje języka angielskiego z native speakerem;
  • Miejsce parkingowe;
  • Karta Multisport, opieka zdrowotna, ubezpieczenie grupowe;
  • Pakiet relokacyjny.