Python Developer 100% zdalnie

Opis stanowiska

Francuski Softwarehouse, oferujący wsparcie międzynarodowym firmom zewnętrznym w zakresie rozwoju oprogramowania oraz doradztwa IT, poszukuje Python Developera

Opis projektu:

  • Klient jest wiodącym dostawcą rozwiązań SEO oraz precyzyjnie mierzonych i zoptymalizowanych treści marketingowych w kanałach online, wprowadzanych za pomocą platformy opartej na chmurze;
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem;
  • Model w 100% zdalny – obecnie jak i w przyszłości.

Wymagania:

  • 3 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość języka programowania Python;
  •  Mile widziane doświadczenie z technologiami open source i wprowadzaniu rozwiązań chmurowych;
  • Wiedza z zakresu projektowania wysoce modułowych i skalowalnych obiektów;
  • Doświadczenie w zakresie systemów rozproszonych i / lub rozwoju systemów oprogramowania dla przedsiębiorstw;
  • Umiejętność recenzowania kodu pod kątem wydajności, skalowalności, łatwości konserwacji i elastyczności;
  • Duże doświadczenie w pracy zespołowej;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – międzynarodowe środowisko.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o B2B;
  • Możliwość aktywnego udziału w ciekawych projektach, realizowanych z użyciem najnowszych technologii;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Pracę w pełni zdalną;
  • Prywatna opieka medyczna, karta multisport.