Python Developer

Opis stanowiska

Naszym klientem jest francuski softwarehouse, który wspiera międzynarodowe korporacje w najróżniejszych projektach, od sklepów e-commerce, platformy internetowe, aż po sieci neuronowe. Realizuje projekty z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Opis projektu:

  • Projekt jest realizowany dla klienta, który jest wiodącym dostawcą rozwiązań SEO i wydajności treści marketingowych. Misją firmy jest łączenie ludzi z wartościowymi doświadczeniami poprzez oferowanie wpływowych, innowacyjnych i inspirujących wyników. Osiąga się to za pomocą platformy opartej na chmurze, która zapewnia precyzyjnie mierzone i zoptymalizowane treści marketingowe w kanałach online.
  • Zespół jest międzynarodowy i rozproszony po całym świecie
  • Praca jest w 100% zdalna, niezależnie od sytuacji epidemiologicznej
  • Projekt jest na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie jako Python Developer
  • Know-how w zakresie projektowania wysoce modułowych i skalowalnych obiektów;
  • Doświadczenie w zakresie systemów rozproszonych i / lub rozwoju systemów oprogramowania dla przedsiębiorstw
  • Niezależny duch, wykazujący zdolność do przejmowania inicjatywy i odpowiedzialności za projekty;
  • Wcześniejsze doświadczenie w recenzowaniu kodu pod kątem wydajności, skalowalności, łatwości konserwacji i elastyczności;
  • Osobowość, która rozwija się w szybko zmieniającym się środowisku;
  • Duże doświadczenie w pracy zespołowej;
  • Umiejętność szybkiego uczenia się nowych frameworków i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • 12 miesięczny projekt z możliwością przedłużenia
  • Zatrudnienie w ramach B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Kartę Multisport oraz Ubezpieczenie Zdrowotne
  • Pracę w 100% zdalną
  • Międzynarodowe środowisko pracy, pracę z nowymi technologiami